Witaj!

Nazywam się Dawid Szwałek i jestem fotografem skupiającym się na odniesieniu.
Odniesienie względem sztuki, kompozycji, ciała, ważnych dla nas idei, przekazu który każdy z nas chce wyeksponować to nie tylko definicja zdjęć ale i nas samych.

 

Zawsze interesowało mnie postrzeganie świata przez innych ludzi i to, co ma na to wpływ, oraz to jak oni sami są postrzegani przez innych.

Być może są to cechy osobowości, wygląd, możliwe że przyczynia się do tego środowisko, ale jedno jest pewne - to my mamy na to wpływ.

Podczas sesji jestem zwykle bardzo wyluzowany i taką atmosferę staram się tworzyć, choć odnajdę się również w stresowych sytuacjach które zawsze staram się tłumić.
Na sesji ze mną nie ma obaw o krytykę, można za to liczyć na indywidualne podejście i rady, opinie co do całości projektu.

Współpraca ze mną to krótka choć zwykle bardzo intensywna podróż w głąb swoich możliwości,  która zapewnia trwałe efekty widoczne na zdjęciach.

Zapraszam na mój instagram gdzie w wyróżnionych story można zobaczyć moją pracę od zaplecza, między innymi zdjęcia przed i po oraz backstage i przemyślenia!

Mam wiele twarzy, a którą z Twoich wspólnie pokarzemy światu?

  • Instagram
  • Facebook
  • MEGAN%2520STUDIO%2520Sygnet_edited_edite

Fotograf Lublin Wizerunek Megan Studio fotografie eventowe artystyczne wizerunkowe studio fotograficzne 

©2020 davidszwalek. powered by meganstudio.net